Wygląda na to, że Ubisoft naprawdę solidnie podchodzi do kwestii popremierowego wsparcia Assassin’s Creed: Odyssey. Kluczową w tym rolę odegra Season Pass, który zapewni graczom sporą dawkę dodatkowej zawartości… i nie tylko.

Oczywiście w znakomitej większości to, co gracze otrzymają w ramach Season Passa, będzie możliwe do nabycia oddzielnie. A będzie tego całkiem sporo, ponieważ wyceniona na 40$ „przepustka” zapewnia kopię Assassin’s Creed III Remastered i Assassin’s Creed: Liberation Remastered. To oczywiście odświeżenia tytułowych gier, które trafią na PC, PS4 Pro oraz Xbox One X ze wsparciem dla 4K, czy HDR. To jednak nie koniec, ponieważ w Assassin’s Creed: Odyssey pojawi się również tajemnica zatopionej Atlantydy…

Będzie to drugie z kolei duże rozszerzenie, podzielone na trzy epizody. W Legacy of the First Blade odwiedzimy znane z legend miasto Atlanta, w której to zmierzymy się z boskimi stworami i poznamy historię tamtejszej cywilizacji. Jednak na to poczekamy do wiosny 2019 roku. Wcześniej, bo w grudniu do Assassin’s Creed: Odyssey zawita pierwszy epizod rozszerzenia Legacy of the First Blade. Będzie to pierwszy moment w grze, w którym gracze spotkają bohatera posługującego się ukrytym ostrzem znanym z serii. Będzie to oczywiście płatna zawartość dodawana do gry w 6-tygodniowych odstępach.

Jednak ci, którzy nie mają zamiaru płacić za nic po kupnie gry, również otrzymają co nieco po premierze. Mowa o regularnych aktualizacjach z aktywnościami, przeciwnikami oraz dziennymi i tygodniowymi wyzwaniami („kontraktami”). Całość dopełni paczka The Lost Tales of Greece oraz edukacyjny tryb Discovery Tour.

Znaczenie wyborów i tryby eksploracji w Assassin’s Creed Odyssey

Źródło: Engadget
Zdjęcia: Engadget

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!