Sekcja: Po godzinach

CD Projekt Red

CD Projekt Red otwiera studio we Wrocławiu Pomoże ono w produkcji Cyberpunka 2077

CD Projekt Red posiada już swoje studia na terenie Warszawy i Krakowa, ale wygląda na to, że potrzebuje jeszcze większej mocy przerobowej, aby dopracować nadchodzący hit, jakim zdecydowanie będzie Cyberpunk 2077. Może takie określenie jest niczym wróżenie z kart, ale to przecież CD Projekt Red — światowa stolica profesjonalizmu w branży growej.

Bootcamp C++ Internetu Rzeczy

Od dawna wiadomo, że aby zostać programistą nie trzeba kończyć studiów z tego zakresu. Zazwyczaj bootcampy dotyczyły różnych języków – Java, Python czy inne. Wreszcie jednak nadszedł czas na C++, którego osobiście bardzo lubię.

Valve

Valve może teraz skupić się na tworzeniu gier ''Artifact to jedna z kilku gier, które od nas dostaniecie''

Na ostatniej imprezie z dziennikarzami zorganizowanej przez Valve nadchodząca gra karciana Artifact nie była jedynym tematem do rozmów. Właściciel firmy, Gabe Newell ujawnił, że w końcu mogą rozpocząć prace nad grami.

grach

Z Trumpem o grach – dziś odbędzie się wyczekiwane spotkanie

Spotkanie członków Białego Domu z przedstawicielami branży growej odbędzie się już dziś, czyli w czwartek 8 marca. Według wcześniejszych informacji będzie to pierwsze takie wydarzenie, ale nie ostatnie, ponieważ ta ”akcja” będzie rozprawiać na temat wpływu brutalnych gier na graczy przez kilka dobrych tygodni, miesięcy, a może i lat?

Trump

Trump jednak spotka się deweloperami i omówi kwestie brutalnych gier ... wbrew wcześniejszym doniesieniom

Ubiegłe tygodnie nie rzucają najlepszego światła na gry wideo. Wszystko zaczęło się od tragicznej strzelaniny w jednej z amerykańskich szkół, po której głos w sprawie wziął gubernator stanu Kentucky i członek izby Rhode Island. Oczywiście wszystko zostało nagłośnione przez media i ostatecznie doszło do tego, że swoje trzy grosze zdecydował się dorzucić nawet prezydent USA, Donald Trump.

figurka

Figurka Cirilli Fiony Elen Riannon za 769 dolców

Jest zapotrzebowanie, więc są i producenci. Prime 1 Studio zaprezentowało wczoraj limitowaną edycję figurki Ciri, której cena wynosi teraz 769 dolarów. Zdecydowanie nie jest to najtańszy gadżet dla fanów Wiedźmina, ale z pewnością warty uwagi, nawet jako zwyczajna ciekawostka.

Bill

Bill Gates uważa, że kryptowaluty zabijają ludzi

Historia znanych nam kryptowalut zaczyna się w 2008 roku, ale nadal opinie na ich temat są więcej, niż podzielone. Jedni uważają je za walutę przyszłości, a drudzy za bezsensowny wymysł, który prędzej czy później upadnie. Swoje zdanie na ich temat ma również Bill Gates, który ujawnił je w sesji ”Zapytaj mnie o cokolwiek” na Reddicie.

To nie jest najlepszy czas na składanie komputera Czy gracze mają jakąś alternatywę?

Niegdyś prawdziwa przyjemność, aktualnie przerodziła się w istną katorgę. Kupno komputera, szczególnie z myślą o rozrywce, stało się skrajnie nieopłacalne. Jakie mamy w tym wypadku rozwiązanie? Nabyć konsolę, a może przeczekać złe czasy?

EA Play 2018

Kolejny Battlefield i pokaz Anthem na EA Play 2018

Tegoroczna edycja wydarzenia EA Play 2018 ma być dla wszystkim doświadczeniem pełnym wrażeń oraz zachwytów. Na imprezie organizowanej w teatrze Hollywood Palladium w Los Angeles wszyscy uczestnicy będą w stanie zagrać w kolejną odsłonę serii Battlefield i ujrzeć pokaz rozgrywki z innowacyjnego Anthema.

Jakie są nawyki zakupowe Polaków?

Ponad 50% Polaków deklaruje, że robi zakupy w sieci. Taki sposób nabywania rzeczy jest szybki i prosty. Z pewnością na wpływ rozwoju tego rynku miały firmy z branży Fintech (firmy działające tylko w sieci). Dzięki ich rozwiązaniom zyskują osoby korzystające ze sklepów online a także przedsiębiorstwa wykonujące zagraniczne operacje.

Słów kilka o wpływie kryptowalut na serwisowanie GPU Jeśli musicie oddać swoją kartę grafiki do serwisu, możecie bardzo się rozczarować

Serwisowanie sprzętu komputerowego jest sprawą oczywistą i czasem wręcz konieczną. Niestety przez obecny stan na rynku podzespołów, nie jest to najlepszy czas na oddawanie komponentów na gwarancję. Dowiedzieliśmy się o tym w dość dotkliwy sposób.

Co nowego ma Plus w ofercie?

Od 14 lutego Plus zmienia wszystkie rodzaje swoich ofert. Ma to na celu oferowanie prostszych taryf przy zachowaniu takiego samego abonamentu. Taka sama oferta ma być dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży.

Słów kilka o LTE Advanced Nowoczesne rozwiązania dla Internetu LTE na miarę naszych czasów?

O stale rosnącej popularności LTE nikogo nie trzeba przekonywać. Operatorzy prześcigają się w ofertach, ale większość użytkowników ma problemy ze rozeznaniem w całej gęstwinie technologicznych zawiłości. Dlatego przyglądamy się dokładniej z czym wiąże się LTE Advanced – nowinka w szeregach Plusa.

Mapa podwodnych kabli internetowych

Biorąc pod uwagę sposób w jaki internet wpływa na nasze życie, łatwo zapomnieć o technologii, która za nim stoi. Aby zostało nawiązane połączenie z osobą po drugiej stronie świata, sygnał musi zostać dostarczony z punktu a do punktu B. Odpowiadają za to między innymi podwodne kable.

Blizzarda

Luki wszędzie! Nawet w grach Blizzarda Cytując klasyka: ,,Co to będzie, co to będzie?”

Wychodzi na to, że Meltdown i Spectre, to nie jedyne luki, jakie nam zagrażają. Nasz system może być zaatakowany nawet przez niedopatrzenie w zabezpieczeniach… gry komputerowej. Tym razem nie zawinił Intel, czy AMD, a nasz stary i poczciwy Blizzard.

Nietypowy album Surface AntyLuwr

Galerie zdjęć zazwyczaj kojarzą się z dużymi pomieszczeniami, w których znajdują się obrazy znanych malarzy. Ale nie zawsze tak musi być. Microsoft wypuścił album, który w całości dostępny jest online.

Mobilny Internet LTE podbija świat Obecne trendy, możliwości i rokowania na przyszłość

Internet LTE ciągle zyskuje na popularności, a rosnąca liczba użytkowników wymusza na operatorach nieustanne usprawnianie i poszerzanie sieci. Dostępność do bezprzewodowego Internetu w najbliższych latach będzie wyznacznikiem innowacyjnego społeczeństwa.

Noworoczne postanowienia a nowe technologie

Nowy rok dla wielu z nas jest często okresem, kiedy decydujemy się podjąć próbę zmiany naszych zachowań i nawyków na lepsze. Jednym z bardziej popularnych wyzwań jest decyzja o rzuceniu palenia. Mimo, iż niewątpliwie najlepszym sposobem uniknięcia negatywnych efektów zdrowotnych jest całkowicie zaprzestanie korzystania z nikotyny, dane z całego świata pokazują, że wielu palaczy albo nie może albo po prostu nie chce nie rozstać się z nałogiem. A jak to wygląda od strony rozwoju technologicznego?

3 pomysły na prezent świąteczny dla miłośnika kawy

[Artykuł sponsorowany] Idealny prezent świąteczny dla kawosza? Najwyższej jakości ziarna, odpowiedni ekspres czy kawowe akcesoria? Z pewnością taki, który z kawą jest związany. Sprawiający, że każda kolejna filiżanka tego napoju będzie jeszcze bardziej aromatyczna, a chwila spędzona z kubkiem w dłoni przyjemniejsza. Napój najwyższej jakości Bogaty smak arabiki? Kofeinowa moc robusty? Unikalny aromat mieszanki? Sprezentowanie bliskim najwyższej jakości ziaren kawy na pewno jest dobrym pomysłem. Wyjątkowość arabiki wynika ze ściśle określonych warunków jej uprawy: powyżej 1000 m n.p.m. Jej największe zbiory pochodzą m.in. z Brazylii, Kolumbii, Indonezji oraz Etiopii. Ma niższą zawartość kofeiny i niską kwaskowatość, a przez to: pełny […]

FullVision. Spójrz inaczej na telefon. Dosłownie

Wydawać by się mogło, że smartfony od dłuższego czasu wyglądają i działają tak samo. Trochę lepsze podzespoły, kilka nowych funkcji, ale generalnie z roku na rok widzimy bardzo podobne konstrukcje. Tak było do czasu, aż LG postanowiło to zmienić i to nie w sposób, który polega na dodawaniu udziwnionych funkcji, które co prawda świetnie wyglądają w materiałach reklamowych, ale tak naprawdę nikt z nich potem nie korzysta. Koreańska firma zrobiła coś, co jest znacznie bliższe każdemu z nas – zaprojektowała na nowo ekran. Ekran, bo to on stanowi absolutnie najważniejszy element każdego smartfona. To przez niego konsumujemy wszystkie treści – przeglądamy […]