Najnowsze słuchawki HD 820 od Sennheiser to produkt, który ma idealnie spodobać się audiofilom. Jest to konstrukcja stereofoniczna o zamkniętej konstrukcji, która za zapewnić niesamowicie klarowny dźwięk.

HD 820 posiada unikoatową konstruckję z wykorzystaniem szkłą Gorilla Glass. Ma to na celu odbijanie fal dźwiękowych z tylnej części przetwornika do dwóch komór absorbera. Dzięki temu ma zostać zminimalizowany rezonans i ma powstać idealna akustyka wewnątrz słuchawki. Axel Grell, Portfolio Management Consumer, Sennheiser, komentuje:

Podczas wyjazdu, w pracy czy w domu – niezależnie od miejsca pasjonat dobrego brzmienia zawsze będzie chciał w pełni cieszyć się walorami dźwiękowymi odtwarzanej muzyki. Zwykle wysokiej klasy słuchawki wymagają otwartej konstrukcji, która narzuca określone warunki odsłuchowe i ogranicza ilość miejsc, gdzie można cieszyć się prawdziwym audiofilskim brzmieniem. HD 820 całkowicie zmienia tę sytuację i zapewnia wyjątkowy dźwięk, jednocześnie skutecznie izolując słuchacza od otoczenia. Uważam je za najczyściej grające zamknięte słuchawki na świecie.

Idealnym uzupełnieniem HD 820 jest wzmacniacz HDV 820. Posiada on symetryczne przetwarzanie sygnału i bardzo niskie zniekształcenia harmoniczne co w połączeniu ze słuchawkami ma zapewnić idealne brzmienie muzyki.

Jeśli spodobały Wam sie słuchawki i jesteście nimi zainteresowani to myśl, że cena Was skutecznie zniechęci. Wynosi ona aż 10399 zł – potężna kwota. Jeśli jednak dalej chcecie je kupić to musicie poczekać do jesieni 2018 roku zanim trafią one na rynek.

Źródło: Materiały prasowe

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej