WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Serial animowany Green Eggs and Ham z gwiazdorską obsadą

Netflix wykupił prawa do klasycznej powieści dla dzieci autorstwa Dr. Seussa i stworzy na jej podstawie serial animowany Green Eggs and Ham. W polskim tłumaczeniu  – Kto zje zielone jajka sadzone? Platforma postanowiła zgromadzić do tej produkcji gwiazdorską obsadę.

Czy macie ochotę na zielone jajka sadzone? Patrząc na obsadę, jaką serial animowany Green Eggs and Ham zgromadził, aż ślinka cieknie na samą myśl. Netflix postawił na gwiazdorskie głosy, które na pewno przyciągną rzeszę widzów. Dostaliśmy nawet krótki teaser, choć on niewiele nam mówi o fabule.

Zobaczcie sami

Czytaj też: Nowy spot telewizyjny filmu Godzilla: Król Potworów pokazuje nowe ujęcia

Dr. Sauss i jego bajki dla dzieci najbardziej popularne są w Stanach Zjednoczonych, ale niektóre z jego postaci i w Polsce są kojarzone. Chodzi przede wszystkim o Kota Prota i Grincha. Dzięki nowej produkcji Netflixa – Kto zje zielone jajka sadzone? –  będziemy mogli bliżej poznać inne dzieła jego dzieła. Serial będzie liczył 13 odcinków, a głównymi postaciami są Sam (Adam DeVine) i Guy (Michael Douglas). Przyjaciele podróżują przez kraj i poznają różne smaki, w tym tytułowe zielone jajka sadzone. Po drodze poznają przeróżne postacie, którym głosu użyczą takie gwiazdy jak: Diane Keaton, Ilana Glazer, Eddie Izzard, Jeffrey Wright, Jillian Bell, John Turturro i Daveed Diggs.

Netflix zapewnia, że serial animowany Green Eggs and Ham nie będzie tylko ekranizacją książki. Twórcy chcą opowiedzieć przy jego pomocy o świecie wykreowanym przez Dr. Saussa. Zapowiada się ciekawie.

Czytaj też: Shazam! na nowych zdjęciach

Źródło: engadget.com