8 lutego obwieściliśmy światu, że Castlevania otrzyma swój stosowny serial na platformie Netflix. Minęły lekko ponad 3 miesiące i już poznajemy datę premiery serialu, a przy okazji zaprezentowany został pierwszy teaser nadchodzącej produkcji.

Nie są to żadne spekulacje, a potwierdzona informacja, którą Netflix opublikował na swoim profilu na Twitterze. Wiadomość ta zawierała zarówno stosowny trailer, jak i również potwierdzoną datę premiery, która wyznaczona została na 7 lipca. Z materiału dowiadujemy się, że serial będzie animowany, czego nie wiedzieliśmy jeszcze w lutym, choć takie spekulacje oczywiście się pojawiały. Wygląda też na to, że klimat Castlevanii zostanie odpowiednio zachowany – jest krew, jest gotyk, jest mroczny klimat. Zapowiada się super!

Oczywiście należy tu zaznaczyć, że 7 lipca to data premiery na Zachodzie i nie wiadomo tak naprawdę, kiedy produkcja zostanie stosownie spolszczona, a tym samym wypuszczona na naszą wersję platformy Netflix. Miło byłoby, gdyby jednak polski nas zaskoczył i podzielił się z tą wampirzą animacją tego samego dnia, co reszta świata. Pięknie prosimy!

źródło: engadget.com | zdjęcie: comingsoon.net

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!