WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Serial Constantine oficjalnie anulowany

Zła wiadomość dla miłośników serialu o posługującym się czarną magią łowcy demonów Constantine. Serial został oficjalnie anulowany z powodu rezygnacji wydawcy i nieznalezienia przez autorów nowego.

Ekranizacja komiksów Hellblazer została anulowana przez NBC już jakiś czas temu, lecz twórcy wystartowali z kampanię #SaveConstantine z nadzieją, że jakaś inna stacja telewizyjna przygarnie ich serial. Daniel Cerone – głowa całego show podziękował fanom za wsparcie na twitterze. Powód nieponowienia kontraktu? Przygody Constantine’a zebrały w recenzjach średnie noty, a ostatni sezon nie należał do najlepszych, przez co zainteresowanie ze strony inwestorów było znikome.

Obecnie na #SaveConstantine świecą pustki, nikt nie liczy już na powrót. Wszyscy aktorzy i odpowiedzialna za produkcję ekipa filmowa rozeszli się w swoje strony, a ich umowy wygasły. Pozostaje czekać aż ktoś inny przygarnie markę komiksu i zrobi na jej podstawie własne show/film pełnometrażowy. Nie chcę krakać, ale pewnie stanie się to dopiero za jakieś kilkanaście lat…

źródło: dailydot.com; zdjęcie: masterherald.com