WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Serial Gwiezdne Wojny Jona Favreau już niedługo

Gwiezdnych Wojen nigdy dość. Fani uniwersum mogą powoli zacierać ręce. Według doniesień nowy aktorski, telewizyjny serial Gwiezdne Wojny Jona Favreau będzie znacznie większą produkcją niż początkowo oczekiwano.

W czeluściach internetu pojawiły się natomiast przecieki z raportów jakoby zdjęcia do serialu rozpoczynały się już w przyszłym tygodniu. Potwierdza to także wcześniejsze plotki o rozpoczęciu prac przez LucasFilm jesienią tego roku. Jeśli wszystko okaże się prawdą serialu możemy spodziewać się jeszcze w 2019 r.

George Lucas w wielu wywiadach wspominał o chęci stworzenia serialu w świecie Star Wars. Finalnie zaszczyt stworzenia produkcji przypadł aktorowi, a zarazem reżyserowi Jonowi Favreau. Twórca ten odpowiedzialny jest między innymi za pierwszą i drugą część filmowego Iron Mana.

Z dotychczasowych przecieków na temat pierwszego odcinka serial Gwiezdne Wojny Jona Favreau wiemy, iż akcja serii dotyczyć ma wydarzeń pomiędzy szóstą (Powrót Jedi) i siódmą (Przebudzenie Mocy) częścią kinowej sagi. Wiele wskazuje, iż na tapecie ukazane zostanie Imperium Mandalorian wraz kultowymi łowcami głów – Jango oraz Boba Fettem.

Jeśli wspomniane wcześniej doniesienia okażą się prawdą, na dniach możemy się spodziewać oficjalnego ogłoszenia LucasFilm zawierającego tytuł oraz obsadę. Możemy się również domyślać, że tworzony przez Jona Favreau serial w świecie Gwiezdnych Wojen zadebiutuje wraz z premierą serwisu streamingowego Disneya, będącego konkurencją dla coraz bardziej popularnego Netflixa. Usługa z pewnością zaoferuje również produkcje z uniwersum Marvela.

Ostatni sezon Gry o Tron ma być prawdziwie epicki