Spekulacje na temat produkcji serialu Loki dla platformy streamingowej Disneya krążyły od września. W końcu, po dwóch miesiącach plotek,  dostaliśmy pewnik –  serial Loki został oficjalnie potwierdzony.

Platforma wideo Disneya będzie nosiła nazwę Disney+ i to właśnie na niej zadebiutuje seria, w której Tom Hiddleston wcieli się ponownie w boga psot i przybranego brata Thora. Jest to świetna wiadomość zarówno dla fanów postaci, jak i wielbicieli samego aktora. Na razie nie wiemy jaka będzie fabuła serialu, ani jakie ramy czasowe będzie obejmować, ale zapewne niedługo takie informacje wypłyną.

Prezes i dyrektor generalny Disneya wydał oficjalny komunikat, w którym potwierdził, że Marvel Studios zajmie się serią o Lokim.

Disney + stworzy także serial aktorski skupiony wokół ulubionej przez fanów postaci z filmów Marvel Cinematic Universe. Doniesienia o nowym programie o Lokim krążą od września. Jednak ten komunikat jest pierwszym oficjalnym potwierdzeniem od firmy, że faktycznie nad taką serią pracujemy.

Mimo, że serial Loki został oficjalnie potwierdzony to wrześniowe doniesienia mówiły również o serii dotyczącej Scarlet Witch. Ta plotka nie została jednak potwierdzona. Być może jest w planach, ale dopiero później.

Disney ogłosił również, że Deborah Chow i Taika Waititi zajmą się reżyserowaniem serialu The Mandalorians.

Czytaj też: Powstanie serial 4400 w nowej wersji

Źródło: https://www.cbr.com/

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej