WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Serial o Kapitanie Picardzie będzie zupełnie inny

Patrick Stewart powraca do swojej kultowej roli Kapitana Picarda w serialu z uniwersum Star Trek. Producent zapowiada produkcję odmienną od tego, co widzieliśmy do tej pory. Jaki więc będzie serial o Kapitanie Picardzie?

Jean-Luc Picard powraca w nowym serialu z uniwersum Star trek. Trwają już prace nad serią, w której główną rolę zagra Patrick Stewart. Na razie jest on jedynym znanym członkiem obsady, a według doniesień ma on zadebiutować jeszcze w 2019 roku.

Serial o Kapitanie Pickardzie będzie zupełnie inny

Na razie producent wykonawczy Alex Kurtzman zdradza, że serial o Kapitanie Picardzie będzie różnił się od poprzednich serialowych produkcji z uniwersum. W wywiadzie dla Entertainment Weekly wypowiedział się na ten temat dość obszernie.

Ludzie mają mnóstwo pytań na temat Picarda i tego, co mu się przydarzyło. Perspektywa udzielenia odpowiedzi na te pytania po tych wszystkich rzeczach, z jakimi musiał mierzyć się w Następnym pokoleniu, jest dla mnie ekscytująca. Określenie „bardziej przyziemny” też nie pasuje do tego serialu, bo i 2. sezon Discovery możemy nazwać przyziemnym. Będzie tu wyczuwalny realizm, prawdziwy świat…? O ile tak można to ująć.

Kurtzman jest obecnie showrunnerem w Star Trek: Discovery, a także nadzoruje prace nad nowymi seriami Star Trek.  Serial o Kapitanie Picardzie ma mieć 8 odcinków, przynajmniej w pierwszym sezonie. Prace nad nim trwają, a wszystko rozwija się bardzo szybko. Na temat fabuły nie wiadomo nic, ale z wypowiedzi Kurtzmana możemy wnioskować, że będzie to bardziej refleksyjna seria.

To będzie mieć zupełnie inny rytm niż DiscoveryDiscovery to pocisk. Picard zaś to serial pełen kontemplacji. Znajdziemy równowagę między tempem Discovery i naturą Star Trek: Następne pokolenie, ale przy tym wszystkim wierzę, że nowy serial będzie miał zupełnie inny, własny rytm.

Czytaj też: Zobaczcie teaser serialu The Umbrella Academy od Netflixa!

Źródło: cbr.com