WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Serial Wiedźmin: Poznaliśmy bohaterów w pierwszym sezonie!

Wygląda na to, że Twitter Lauren S. Hissrich, czyli autorki scenariusza do pierwszego odcinka serialu o przygodach Białego Wilka to istna żyła złota informacji na temat produkcji. Tym razem ujawniła listę bohaterów, którzy wystąpią w pierwszym sezonie i postarała się nawet o krótki opis ich charakteru.

Geralt, czyli zdecydowanie główny bohater pierwszych sezonów (nadal nie wiemy, jaką rolę odegra Ciri) ma być taki, jakiego zapamiętaliśmy. Jego poczynania mają charakteryzować się ostrożnością, spokojem i rozwagą, ale również okrucieństwem i zażartością w drodze do celu. Tak przynajmniej mają zapamiętać go widzowie, gdyż głęboko w sercu ma być ”miękki i wrażliwy, czego może nigdy nie ujawnić przed światem”… czy coś w tym stylu. Nigdy nie byłem dobry w interpretacji takich opisów.

Drugą najważniejszą postacią jest Ciri, która prawdopodobnie zacznie przygodę w serialu, jako dziecko, na co zdaje się wskazywać ”Growing” w zaprezentowanym opisie. Ma być bezwzględna, krnąbrna i jednocześnie nachalna. Z kolei jej rola w uratowaniu świata ma przejawić się dopiero po długiej drodze pełnej strachu, odwagi i nauki u boku rodziny. Tą najprawdopodobniej będzie tworzyć Geralt oraz Yennefer, która pragnie w końcu ”zapełnić rodzinną dziurę w sercu”.

Ponadto w serialu pojawi się również Triss Merigold, Jaskier, Regis, Emhyr, Cahir, Vilgefortz, Milva, Leo Bonhart, Borch Trzy Kawki, a nawet Płotka. Z kolei poniżej możecie rzucić okiem na kształt scenariusza pierwszego odcinka, który posiada aż 78 stron.

Źródło: Twitter, PCGamer