Kiedy pisałem ostatnio o tym, że Netflix chyba niespecjalnie rygorystycznie podchodzi do przecieków z planu serialu Wiedźmin, to nie myślałem, że coś nas jeszcze z Wysp Kanaryjskich czeka. Tak więc, rzućmy okiem na kolejne zdjęcia z planu serialu, na którego czeka chyba każdy oddany miłośnik tej „naszej”, polskiej adaptacji, aby sprawdzić, czy amerykański producent dorówna jej kunsztem. 

Netflix wykonuje obecnie zdjęcia na Wyspach Kanaryjskich i wygląda na to, że miejsce akcji zarząd przeniósł z Gran Canarii na La Palmę. Klimat ten sam, lokacje już nie za bardzo. Jednak to dzięki tym przenosinom (przecież firma nie zamknie całej wyspy dla siebie!) udało się zapewne autorce/autorowi poniższych zdjęć strzelić sześć fotek stażystom, wśród których znaleźli się zapewne główni aktorzy:

No cóż, bez kontekstu trudno doszukać się w nich szczególnych informacji i szczerze mówiąc, niskiej jakości zdjęcia Yennefer walczącej z zakapturzonym gościem były znacznie ciekawsze, ale „lepsze to, niż nic”. Ta dwójka i tak zgarnęła dla mnie całe show swoimi wdziankami rodem z folii aluminiowej:

Czytaj też: Fotki i nagrania z planu serialu Wiedźmin od Netflixa trafiają do sieci

Źródło: LaPalma

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej