WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Serialowy prequel Łotra 1 znajduje showrunnera

Już jakiś czas temu informowaliśmy, że Disney weźmie się za serial o pilocie Cassianie, którego fani znają z pierwszej części Gwiezdno-wojennych legend.  Serialowy prequel Łotra 1 znajduje showrunnera, a będzie nim Stephen Schiff.

Serial ma być prequelem filmu Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie. Znów w roli Cassiana Andora zobaczymy Diego Lunę. Ma opowiadać o jego wczesnych działaniach wśród Rebeliantów. Za scenariusz pierwszego odcinka i za serialowa biblię odpowiada Jared Bush. Produkcja serialu ruszy w przyszłym roku i powstanie on dla platformy streamingowej Disney +.

Stephen Schiff znany jest ze swojej pracy przy serialu The Americans, napisał również scenariusze do American Assassin, True Crime i Wall Street: Money Never Sleeps. Wygląda na to, że jest dobrym wyborem na stanowisko showrunnera.

Serialowy prequel Łotra 1 znajduje showrunnera

Na razie niewiele wiadomo o fabule serialu. Disney obiecuje tylko, że opowie on o śmiałych misjach, które przywrócą nadzieję galaktyce będącej w ucisku bezwzględnego Imperium. Sam Luna jest bardzo podekscytowany powrotem do uniwersum Gwiezdnych Wojen.  Disney obiecuje, że w najbliższych miesiącach poznamy więcej szczegółów na temat serialowego prequela Łotra 1. Na razie nie ma on nawet tytułu.

Serialowy prequel Łotra 1 jest drugim aktorskim serialem, jaki ma powstać dla Disney+. Pierwszym jest The Mandalorian, gdzie główną rolę gra Pedro Pascal. Na razie nie ma on jednak określonej daty premiery.

Czytaj też: Powstaną kolejne animowane filmy o Spider-Manie

Źródło: www.cbr.com