Ta Lara Croft z pewnością trafi w gust graficznych maniaków, którzy nie zadowolą się zwyczajnymi remasterami. Odsłona serii pod tytułem Shadow of the Tomb Raider otrzymała już oficjalną zapowiedź i datę premiery.

Wydawca Square Enix ogłosił wczoraj, że ostatnia odsłona trylogii Tomb Raider zostanie wydana 14 września tego roku. Podobnie jak Rise of the Tomb Raider, gra trafi również na Xboxa ze względu na umowę z Microsoftem. Ostatecznie Shadow of the Tomb Raider trafi też na komputery osobiste oraz konsole Playstation 4. Jednak za produkcje nie będzie odpowiedzialne studio Crystal Dynamics, a Eidos Montreal znane głównie z najświeższych części serii Deus Ex.

Pełna prezentacja odbędzie się już w przyszłym miesiącu, bo 27 kwietnia, czyli dwa miesiące przed tegorocznymi targami E3. To właśnie podczas nich fani oczekują pełnoprawnego pokazu z jeszcze bardziej rozbudowaną zawartością gry. Według wydawcy, wszyscy gracze, którzy sięgną po Shadow of the Tomb Raider ”doświadczą momentu, w którym Lara Croft staje się tytułowym Tomb Raiderem”. Nieco dziwne, bo w tej roli występuje już od kilkunastu lat, ale kto by się czepiał takich szczegółów…

źródło: techpowerup.com, crystald.comsquare-enix.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!