WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Sharkoon prezentuje obudowę AM5

Są dwa typy osób – jedni chowają obudowę tak aby nikt jej nie zobaczył a drudzy traktują ją jako część wystroju pomieszczenia. To właśnie do tych drugich skierowany jest nowy produkt Sharkoona – obudowa AM5.

Produkt ten występuje w wersji czerwonej, niebieskiej i czarnej. Cechą charakterystyczną jest przedni panel, który został pomalowany wysokiej jakości lakierem, który używany jest przy drogich samochodach sportowych. AM5 posiada zamontowane wentylatory, które dopasowane są kolorem do odpowiedniego modelu. Obudowa dostępna jest w wersji z oknem oraz w wersji wyciszanej, co powinno zadowolić wszystkich.

W AM5 zmieścimy płyty główne o formatach ATX, micro ATX oraz mini ITX, chłodzenia procesora o wysokości do 167 mm oraz karty graficzne o długości do 400 mm. Obudowa jest także bardzo przyjazna chłodzeniu cieczą – nie powinno być problemów ze zmieszczeniem w niej chłodnicy 360 mm czy rezerwuaru. Cena wersji z oknem wynosi 249 zł a wersji z matami wyciszającymi 299 zł. Wszystkie modele AM5 powinny być już dostępne w sprzedaży.

Źródło: Materiały prasowe