WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Shazam! – zbliżenia na strój

Kamery ponownie kierują się na Shazam!, tym razem to Zachary Levi udostępnił nowe zdjęcie. Przedstawia ono zbliżenie na kostium, a właściwie na pas bohatera.

Aquaman na ekranach kin pojawi się w grudniu, a film Woner Woman 1984 został opóźniony, dlatego to na Shazam! zostanie niedługo skierowana cała uwaga. Jest on jedyną filmową adaptacją komiksów DC, która obecnie jest w drodze. Poza tym, już po zwiastunach widać, że jest utrzymany w zupełnie innym tonie niż poprzednie filmy studia. Prawdopodobnie dostaniemy film żartobliwy i luźno traktujący sprawy superbohaterskie. Wygląda na to, że DC chce pozbyć się tutaj swojego legendarnego „mroku”.

Jak pokazuje zbliżenie na strój, jest on dobrze wykonany. Poza tym prezentuje się bardzo fajnie, z dbałością o szczegóły. Jest również wierni komiksowemu pierwowzorowi, z czego fani na pewno są bardzo zadowoleni.

Przypomnijmy, że Shazam! opowiada o czternastoletnim Billy’m Batsonie, który dzięki starożytnemu czarodziejowi może zmienić się w dorosłego herosa. Wystarczy, że krzyknie SHAZAM! Będąc dzieciakiem zamkniętym w ciele dorosłego bawi się supermocami. Sprawdza jakie umiejętności posiada. Latanie? Prześwietlanie wzrokiem? Bohater sprawdza granice swoich możliwości i je opanować. Musi tego dokonać, by stawić czoło siłom zła, kontrolowanym przez doktora Thaddeusa Sivanę.

Shazam! na ekrany kin wejdzie 5 kwietnia 2019 roku.

Czytaj też: Henderson Wade w obsadzie Swamp Thing

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/