WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Sheila Atim i Denise Gough zagrają w prequelu Gry o Tron

Prequel Gry o Tron nadchodzi wielkimi krokami. W przyszłym roku na HBO będzie miał premierę ostatni sezon serialu. Nic więc dziwnego, że telewizja robi coś nowego z uniwersum stworzonego przez George’a R.R. Martina. Nowe plotki mówią, że Sheila Atim i Denise Gough zagrają w prequelu Gry o Tron.

Producent Jane Goldman i  Lucinda Syson, biorą pod uwagę Atim i Gough w związku z kluczowymi rolami w prequelu Gry o Tron.  Sheila Atim prawdopodobnie zagra w jednej z sześciu kolorowych ról w całym serialu. Denise Gough znana jest z użyczania głosu Yennefer anglojęzycznej wersji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jej rola w prequelu Gry o Tron określona jest jako „krytyczna”.

Na razie oficjalnie nie dołączyły do obsady, ale trwają już negocjacje. Znajdą się wówczas na liście z Naomi Watts i Josh’em Whitehouse’m. Oni już oficjalnie należą do obsady prequelu Gry o Tron. George R.R. Martin niedawno poinformował, że nazwa nadchodzącego serialu ma brzmieć The Long Night, ale to również tylko pogłoska. HBO niczego nie potwierdziło.

Akcja prequelu Gry o Tron ma dziać się tysiące lat przed wydarzeniami z trwającej teraz serii HBO. Podobno produkcja rozpocznie się już w lutym. W 2019 roku dostaniemy 8. i ostatni sezon Gry o Tron. W rolach głównych: Peter Dinklage (Tyrion Lannister) i Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister). A także: Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen) i Kit Harington (Jon Snow).

Czytaj też: Serial Loki został oficjalnie potwierdzony

Źródło: https://www.cbr.com/