WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

SiegeStorm: The SiegeMode ufundowane w 14 minut

Moc fanów widać zwłaszcza w takich sytuacjach. Wczoraj ekipa Awaken Realms z Wrocławia podbiła Kickstartera swoją karcianką SiegeStorm: The SiegeMode zaledwie w kilka minut!

Najpierw rzucę może trochę światła na samą produkcję. SiegeStorm: The SiegeMode, to gra karciana przeznaczona dla pojedynczego lub dwóch rywalizujących albo współpracujących ze sobą graczy, której zasady można podobno poznać w kilka minut. Jednak to typowy easy to learn – hard to master. Jedna gra weźmie Wam około 20 minut, a będzie to 1200 sekund naprawdę dobrej zabawy. Ciekawie prezentujące się karty wymagają od Was punktów many, ale odwdzięczają się Wam siłą, pancerzem oraz unikalnymi umiejętnościami aktywnymi i pasywnymi. Oczywiście „rękę” składamy sobie ze wszystkich dostępnych kart, ale to nie tylko one wchodzą w skład SiegeStorm: The SiegeMode.

Ta karcianka została ufundowana w zaledwie 14 minut, co przełożyło się na wpłatę w wysokości 6600$. Chętni jednak rozbili bank, bo na moment pisania tego artykułu cel został ufundowany w 1572%, a ta liczba nieustannie się zwiększa… i będzie to robił przez następne 20 dni. Sam projekt jest bardzo dobrze zrealizowany i dopięty na ostatni marketingowy guzik. Widać to już po tym, że oferuje darczyńcom ciekawe zestawy i zachęcające do wpłat pułapy. W ich ramach każdy klient otrzyma w dniu premiery dodatkową zawartość. Szacowane dostawy zostały wyznaczone jeszcze na grudzień bieżącego roku. Jeśli jesteście zainteresowani, to już teraz udajcie się tutaj, bo przez pierwsze 24 godziny po rozpoczęciu akcji twórcy dodają do zestawu unikalną zawartość.

Źródło: Kickstarter