WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Skellige w Wiedźminie 3 jeszcze nigdy nie wyglądało tak dobrze!

Wiedźmin 3 może nie jest najlepszym środowiskiem dla moderów w historii, ale ci nadal ulepszają bestseller naszego rodzimego CD Projekt Red. Tym razem jeden z nich wziął pod lupę Skellige, a dokładnie obecne na tym terenie tekstury.

Stworzona przez aktywnego modera Boostin4kix modyfikacja „Skellige 4k Terrain” jest tym, co zwolennicy oryginału lubią najbardziej, a mianowicie nieinwazyjną podmianą obecnych w podstawce elementów. Tym razem rewolucji doczekały się tekstury terenu Skellige, które ten mod podmienia na te w rozdzielczości 4K. Jest to więc przyjazna odbiorowi Wiedźmina 3 zmiana, która nie zmienia tego, co znalazło się w grze i nie dodaje nic od siebie.

Dziki Gon to jednak nie tylko Skellige. W portfolio Boostin4kixa znajdziemy też podobną modyfikacjęWhite Orchard 4K Terrain Mod„, która podmienia tekstury w Białym Sadzie. Na zastrzyki rozdzielczości 4K do Vellen i Toussaint jeszcze poczekamy, ale autor już teraz zapowiedział, że ma je w planach. Ostatecznie chce połączyć wszystkie te modyfikacje graficzne w jedną… o ile ta nie przekroczy limitu 5 GB uploadu na stronie NexusMods.

Mody do Wiedźmin 3 z teksturami 4K i poprawioną „fizyką postaci”

Źródło: Wccftech 
Zdjęcia: NexusMods via Wccftech