I kolejna gra prosto z E3. Ubisoft ujawnił właśnie kolejną dawkę szczegółów i informacji o zapowiedzianym dosyć dawno Skull and Bones. Wygląda na to, że piraci nadal są w modzie.

Według dyrektora kreatywnego odpowiedzialnego za Skull and Bones jest to gra, o której jej twórcy marzyli od momentu, kiedy po raz pierwszy wyruszyli w morską podróż w akompaniamencie tradycyjnych szant. Taki zapał deweloperów przejawia się w m.in. żyjącym świecie, innowacyjnym rozwiązaniom, a nawet nastawieniu studia do jej nieustannego rozwoju. Oczywiście o ile baza graczy nie będzie się za szybko wykruszać.

Skull and Bones można opisać najprościej jako połączenie Sea of Thieves z Assassin’s Creed: Black Flag. Na każdego gracza będzie przypadać jeden okręt na Oceanie Indyjskim, na którym to huk armat będzie nieustannie burzył spokojną tafle wody. Sama walka pomiędzy graczami przypomina w ogromnym stopniu tą z wspomnianego wyżej Black Flag. Korsarze w swoim arsenale znajdą sporo możliwości na zdominowanie przeciwnika.

Gra ukaże się na komputerach klasy PC oraz konsolach nowej generacji (PS4, Xbox One) gdzieś w 2019 roku. Przed jej oficjalnym debiutem powinniśmy jednak oczekiwać dodatkowych testów beta.

Źródło: Wccftech

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!