[Notka sponsorowana]

Telefony komórkowe stają się coraz bardziej złożonymi urządzeniami, przez co przybywa w nich elementów mogących ulec uszkodzeniu. Mimo to wciąż najbardziej zagrożony jest wyświetlacz…

Telefony komórkowe stają się coraz bardziej złożonymi urządzeniami, przez co przybywa w nich elementów mogących ulec uszkodzeniu. Mimo to wciąż najbardziej zagrożony jest wyświetlacz, który łatwo może ulec rozbiciu lub przynajmniej zarysowaniu. Jak zapobiec temu nieszczęściu?

Szkło hartowane – niezawodna ochrona wyświetlacza

Producenci coraz częściej zapewniają, że ich telefony posiadają trwałe wyświetlacze, które są odporne na uderzenia. Niestety często ma to niewiele wspólnego z rzeczywistością. Dlatego też warto zainwestować w szkło hartowane, oferowane choćby przez firmę ert group.

Teoretycznie szkło hartowane powinno ochronić przed każdym czynnikiem, który zwykle powoduje zniszczenie ekranu. Rzeczywiście szkła są bardzo wytrzymałe, co jednak nie oznacza, że gwarantują bezpieczeństwo w absolutnie każdej sytuacji. Jeżeli bowiem telefon uderzy o podłoże pod nieodpowiednim kątem, mimo upadku z niskiej wysokości, może dojść do rozbicia wyświetlacza. Ponadto, poziom bezpieczeństwa, jaki zapewnia szkło hartowane, zależy również od takich czynników, jak jego:

  • grubość
  • jakość
  • materiał wykonania

Warto mieć na uwadze, że nie każde szkło hartowane posiada taką samą grubość. Co to w praktyce oznacza? Grubsze szkła stanowią zwykle lepszą ochronę, jednak bywają wyjątki od tej reguły. Warto również zauważyć, że grube szkło hartowane może wyglądać nieco nieestetycznie po nałożeniu na powierzchnię wyświetlacza. Wiele zależy również od jakości, która jest natomiast determinowana przez materiały wykorzystane do wytworzenia szkła hartowanego. Co więcej, ważna jest również technika hartowania. W ofercie sklepu ert group znajdują się szkła hartowane o różnorodnej grubości. Każdy może więc dobrać ten element w zależności od swoich indywidualnych wymagań.

Co oprócz szkła hartowanego?

Szkło hartowane zapewnia bezpieczeństwo wyświetlaczowi, jednak co z pozostałą częścią urządzenia? Jak uchronić przed rozbiciem obudowę telefonu, która również jest zagrożona w przypadku upuszczenia urządzenia? Niewątpliwie, rozsądnym rozwiązaniem będzie zakup etui, zabezpieczającego każdy element telefonu. Warto zauważyć, że klienci mają dziś wiele rodzajów etui do wyboru. Niektóre z nich to pokrowce i nakładki pełniące jedynie funkcje ozdobne. Nie brakuje jednak także etui pancernych, które zapewniają urządzeniu maksymalne bezpieczeństwo.

Szeroki wybór produktów

Z pewnością wysoka jakość to nie wszystko, czego poszukują klienci, chcący nabyć etui bądź szkło hartowane. Mile widziany jest również duży wybór produktów, pozwalający wybrać produkt doskonale spełniający zindywidualizowane oczekiwania. Szeroki asortyment sklepu ERT Group sprawia, że przed wyborem odpowiedniego produktu jest się nad czym zastanowić.

[Notka sponsorowana]

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!