WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Skyrim: Very Special Edition na… inteligentnej toalecie.

Programator pralki to może nie jest… ale nie ma źle. W Skyrim: Very Special Edition możecie jednak zagrać na najdroższym dotychczas sprzęcie – inteligentnej toalecie za około 6000$.

Zbawna zapowiedź Skyrim: Very Special Edition podczas targów E3 z pewnością wywołała na wielu twarzach uśmiech. Te u niektórych nieco się powiększyły, kiedy okazało się, że to nie żart, a realna wersja Skyrima, w którego można pograć na głośniku Alexa. Może wyłącznie za pomocą komend głosowych, ale to zawsze coś. Teraz powinniście uważać i zdecydowanie nie panikować w publicznych toaletach, bo krzyk „Fus Do Rah” wkrótce może tam rozbrzmieć.

Tak się bowiem składa, że inteligenta toaleta Numi za około 6000$ jest kompatybilna z Alexą. Jej podstawowa funkcjonalność polegała po prostu na podnoszeniu deski, spuszczeniu wody, czy włączeniu muzyki na komendę, ale teraz nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać się na niezapomnianą przygodę w Skyrim: Very Special Edition. Za samo odkrycie musimy podziękować użytkownikom Reddita.