[Notka sponsorowana]

Wielu ludzi prowadzi obecnie zdrowy tryb życia – biega, pływa lub chodzi na siłownię. Jednocześnie spora część z nich jest audiofilami i nie potrafi rozstać się ze swoją ulubioną muzyką, nawet podczas treningu. Jeśli jesteś jednym z nich, skorzystaj z naszych rad i sprawdź, które słuchawki są odpowiednie dla Ciebie.

Douszne czy nauszne?

Jeśli słuchasz muzyki w domu lub pracy to z pewnością słuchawki nauszne są lepszym rozwiązaniem. Jednakże, jeśli szukasz słuchawek na trening, to musisz pożegnać się ze stylowymi, nausznymi i przywitać się z dousznymi pchełkami. Jakość dźwięku będzie nieco słabsza ale za to możliwości praktycznego wykorzystania będą o wiele większe. Słuchawki bezprzewodowe, które są idealne do ćwiczenia, przeważnie są douszne.

Którego producenta słuchawek wybrać?

Na rynku jest obecnych wielu producentów słuchawek. Słuchawki Samsung, Philips i Sony są najpopularniejsze na rynku polskim. Wszystkie te firmy oferują bezprzewodowe słuchawki douszne najwyższej jakości. Przyjrzyjmy się więc głębiej jak wyglądają najciekawsze modele na rynku polskim.

Oto parę przykładów sprawdzonych słuchawek:

1. Słuchawki Samsung

Wśród słuchawek koreańskiego koncernu Samsung najciekawsze są Hybrid GS6. Są to idealne słuchawki na siłownię. Model ten dysponuje wejściem 3.5mm, impedancja wynosi 32 OHM a pasmo przenoszenia 20-20000 HZ. Słuchawki najlepiej prezentują się w kolorystyce białej. Odporność na wodę jest dodatkową zaletą tego modelu. Jeśli jesteś audiofilem, z pewnością polubisz ten model.

2. Philips SHE3590RD/10

Miękkie nasadki zapewniają komfort noszenia oraz idealne dopasowanie do każdego kształtu uszu. Mimo, iż są relatywnie niewielkie to zapewniają perfekcyjne odwzorowanie dźwięku. Basy w żadnym wypadku nie zniekształcają dźwięku. Gumowe i elastyczne nasadki powodują, że słuchawki nie wypadają z ucha podczas ćwiczeń. Jedyny minus tego modelu to fakt, że nie są to słuchawki bezprzewodowe. Aczkolwiek długość przewodu 1.2 metra nieograni czy Cię mocno podczas treningu.

3. JVC HA-EB75-S

Słuchawki sportowe, posiadające pięć pozycji regulacji. Są odporne na pot, co czyni je idealnymi dla osób aktywnych fizycznie. Słuchawki z przetwornikiem z magnesem neodymowym zapewniają idealny dźwięk. Producent wypuścił je na rynek w trzech modelach kolorystycznych. Zaszczepy uszne będą trzymały słuchawki na Twoich uszach nawet podczas szybkiego sprintu.

Podsumowanie

Jeśli jesteś człowiekiem prowadzącym aktywny tryb życia i ćwiczysz na siłowni nie musisz rozstawać się z muzyką. Skorzystaj z naszych porad i wybierzesz jeden z modeli dostosowanych do ćwiczeń. Pamiętaj jednakże, że podczas wykonywania ćwiczeń ze słuchawkami musisz zachować szczególną ostrożność. Nawet najlepiej dopasowane słuchawki stają się niebezpieczne podczas upadków czy zderzeń, a takie zdarzenia mogą się wydarzyć podczas aktywności fizycznej.

[Notka sponsorowana]

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!