WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

SM-G977 czyli limitowana edycja Galaxy S10

Nowy model zbliżającego się Samsunga Galaxy S10 wypłynął. Telefon o wdzięcznej kodowej nazwie SM-G977 został ujawniony, jednak według przecieków jest jeszcze w fazie rozwoju. Warto zaznaczyć, iż standardowe modele jak normalny S10, S10 Lite i S10 + rozpoznawalne były kolejno jako SM-G970, SM-G973 oraz SM-G975.
Dotychczasowe raporty sugerują, iż do sprzedaży mogłyby trafić czwarty i limitowany wariant 5G Samsunga Galaxy S10. Do tej pory poznaliśmy już numery modeli Galaxy S10 oraz wersję Lite i Plus. Całkem prawdopodobnym jest więc, iż nowo ujawniony kod to właśnie S10 5G.

Według założeń Korea oraz Stany Zjednoczone będą pierwszymi krajami na świecie, które wprowadzą łączność 5G dla masowego odbiorcy. Co za tym idzie, na tych rynkach pojawiłby się Galaxy S10 5G. GalaxyXclub donosi, iż w USA do nabycia będzie limitowane urządzenie o kodowej nazwie SM-G977U oraz jego odpowiednik SM-G977N dostępny wyłącznie w Korei.

Południowokoreański gigant ma podobno zaoferować również urządzenie z lepszymi podzespołami oraz obsługą 5G jako rocznicowy model podsumowujący 10 lat serii Galaxy. Nie ma jednak dostatecznych dowodów, iż będzie należał do linii SM-G977.

Specyfikacja, wygląd oraz przedziały cenowe nadal czekają na oficjalnie potwierdzone. Więcej informacji zostanie prawdopodobnie tuż przed 20 lutego, tuż przed oficjalną prezentacją modelu S10.

Czytaj też: Porządny średniak do 1000 złotych – test Honor 9 Lite