[Materiał zewnętrzny]

Grasz w gry na komórce w każdej wolnej chwili, a może jedynie podczas długiej i motonnej podróży? Z telefonem Sony Xperia XZ wszystkie rozgrywki nabierają nowego charakteru i dostarczają niezapomnianych emocji. Wejdź w świat gier mobilnych i ciesz się nimi wraz ze swoimi znajomymi dzięki niesamowitej komórce, której możliwości zaskakują nawet doświadczonych użytkowników i graczy.

Wielki powrót gier mobilnych

Osoby, które pamiętają tak kultowe telefony, jak np. Nokia 3210 czy Nokia 3310, z pewnością miały przyjemność grania w „Węża”. Mobilna wersja jednej z najpopularniejszych gier na świecie z tamtego okresu cieszyła się sporym zainteresowaniem i była częstą rozrywką u posiadaczy komórek, które z dzisiejszego punktu widzenia są co najmniej archaiczne.

Od tego czasu minęło wiele lat i przez ten czas gry mobilne były raczej w odwrocie. Mało kto umilał sobie podróż autobusem czy pociągiem grając na komórce, nie wspominając już o głębszym zaangażowaniu w takiego rodzaju rozrywki – szczególnie w dobie wszechobecnego Internetu. Zmiany przyniósł jednak dynamiczny rozwój technologii i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań na rynku urządzeń mobilnych, który zaowocował zupełnie nową jakością w tym zakresie. Otóż tytuły oferowane przez producentów nie tylko przyciągały interesującą fabułą czy doskonałą grafiką, lecz również możliwością gry sieciowej, np. dzięki obsłudze standardu LTE. Świetną propozycją telefonu dla osób ceniących gry mobilne jest Sony Xperia XZ. To smartfon o znakomitych możliwościach multimedialnych i rozrywkowych.

Sony Xperia XZ – czemu nadaje się do gier?

Argumentów przemawiających za tym faktem jest wiele, warto jednak zacząć od silnego i wydajnego procesora z czterema rdzeniami (2 x 2,15 GHz + 2 x 1,6 GHz). Jego efektywna praca pozwala na sprawną obsługę nawet zaawansowanych i rozbudowanych gier, również w trybie gry sieciowej. Ponadto koordynuje wszystkie procesy, dzięki czemu użytkownik nie musi obawiać się spowolnienia funkcjonowania czy zawieszenia telefonu. Warto dodać, że wszystkie poziomy menu czy aplikacji pojawiają się bardzo szybko.

W przypadku gier mobilnych duże znaczenie ma także wyświetlacz. W Xperia XZ znajduje się znakomity ekran Full HD o przekątnej wynoszacej 5,2 cala. To rozmiar na tyle duży, by z powodzeniem wyświetlać wszystkie detale, a jednocześnie na tyle mały, by z telefonu komórkowego nie tworzyć tabletu. Dzięki temu z łatwością mieści się on w torebce lub klapie marynarki. Co ciekawe, w wyświetlaczu wykorzystane technologie znane z legendarnych telewizorów Sony Bravia. Dzięki temu obraz na ekranie jest żywszy, a barwy głębsze i bardziej wyraziste.

Graj w sieci ze znajomymi!

Bardzo mocną stroną telefonu Sony Xperia XZ jest obsługa LTE, czyli najszybszego obecnie standardu transmisji danych w urządzeniach mobilnych. Przydaje się on nie tylko podczas oglądania filmów czy pobierania dużych plików, ale także do grania w sieci ze znajomymi. Dzięki LTE (z ang. Long Term Evolution) rozgrywka jest płynna i dynamiczna, a wszelkie walory graficzne produkcji zostają zachowane także w czasie gry sieciowej.

Kto choć raz spróbował takiego wariantu w dowolnej grze, wie, jak wiele sprawie to frajdy. Możliwość rywalizacji ze znajomymi to doskonała zabawa, a smak zwycięstwa w rozgrywce jest wyjątkowy. Poczuj te emocje i pokonaj przyjaciół w jedną z mobilnych gier dzięki możliwościom tak funkcjonalnego i klasowego telefonu jak Sony Xperia XZ!

[Materiał zewnętrzny]

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!