WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Smartfony DooGee wkraczają do Polski

Podczas wrześniowej konferencji w Pradze DooGee ogłosił oficjalne wejście na różne rynki Europy Środkowo-Wschodniej, w tym do Polski. Smartfony tego producenta zyskały uznanie na całym świecie i wreszcie czas, aby stało się to także w naszym kraju.

Główną zaletą produktów DooGee jest ich wysoka jakość wykonania przy stosunkowo niskiej cenie. W Europie firma podbiła już rynek hiszpański – ma ona umowę nawet z klubem Villarreal CF. Firma współpracuje także z angielską Premier League. DooGee w zeszłym roku weszło na rynki afrykańskie a teraz chce ono podbić resztę Europy. Do sprzedaży trafi w pierwszej kolejności MIX, który jest najmniejszym, bezramkowym telefonem na świecie.

W sklepach powinien już się pojawić także model BL5000, a wkrótce powinny do niego dołączyć BL7000 oraz BL11000. Seria BL posiada przede wszystkim pojemne akumulatory, które zapewniają długi czas pracy na baterii. Ostatnim smartfonem DooGee, który ma wejść na polski rynek, jest S60, który jest wodoodoporny i bardzo wytrzymały.

Źródło: Materiały prasowe