WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Smartfony Meizu trafiają do Polski

Jeden z czołowych dystrybutorów smartfonów, firma Maxcom, rozpoczęła właśnie oficjalną sprzedaż telefonów Meizu w Polsce. W jego ofercie znajdą się modele M6, M6s oraz Pro 7.

Plan Maxcoma jest ambitny – przewiduje on sprzedaż 100 tysięcy sztuk smartfonów w ciągu najbliższych 12 miesięcy. W najbliższym czasie do jego oferty trafią też inne niż wyżej wymienione modele. Docelowo nacisk został położony na telefony interesujące osoby poniżej 35 roku życia. Arkadiusz Wilusz, Prezes Maxcom, komentuje:

Meizu to bardzo konkurencyjny produkt w stosunku jakości do ceny, w porównaniu do innych marek, dlatego nie dziwi nas duże zainteresowanie nową marką jakie obserwujemy.  Pierwsze zamówienia z różnych sieci otrzymaliśmy  od razu po wprowadzeniu telefonów Meizu do naszych magazynów. Obserwujemy również zwiększenie ruchu na podstronach Meizu, co świadczy o tym, że marka ta była wyczekiwana przez konsumentów.

Urządzenia tej firmy sukcesywnie są wprowadzane do oferty różnych sklepów. Sugerowane ceny są następujące: Pro 7 – 1399 zł, M6s – 849 zł, M6 (2+ 16 GB) – 499 zł, M6 (3 + 32 GB) – 569 zł. Jeśli szukacie smartfona akurat w tej cenie to myślę, że warto zainteresować się tymi propozycjami.

Źródło: Materiały prasowe