Po raz pierwszy w historii funkcjonowania jako spółka publiczna, Snapchat opublikuje w tym tygodniu swój wynik finansowy. Przed tym wydarzeniem portal społecznościowy zapragnął poinformować społeczność o kilku nadchodzących zmianach w platformie.

Do tego momentu, osoby wysyłające Snapa mogły zadecydować, jak długo wysyłana wiadomość pozostanie widoczna dla odbiorcy (pomiędzy jedną i dziesięcioma sekundami). Nowa opcja wprowadzona dzisiaj pozwala na „nieskończone” wyświetlanie Snapa, jeśli nadawca tak sobie zażyczy. Niezmiennym pozostaje jednak to, że jeśli wiadomość zostanie zamknięta, ulegnie ona samozniszczeniu.

W podobny sposób wprowadzono funkcję Loop, która zapętla dany fragment filmu, dopóki okno z wiadomością nie zostanie zamknięte. Równocześnie, użytkownicy platformy Snapchat dostrzegą, że „narzędzia kreatywne” zostały poprzestawiane i ich miejsce zmieniło się z górnej części ekranu na tę zlokalizowaną po prawej stronie. Dodano również opcję pod tytułem „Magiczna Gumka”, która jest ograniczoną wersją narzędzia do wypełniania z Photoshopa. Według tego, co udało się zauważyć The Verge, użycie tego narzędzia na jakiś obiekt inteligentnie dopasuje go do otaczającego tła.

Snap obiecuje, że usługa Snapchat będzie się ciągle rozwijać, a jego obecna wersja jest zaledwie fundamentem pod wprowadzenie wielu innych twórczych narzędzi w przyszłości.

źródło: techspot.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!