WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Sniper Ghost Warrior 3 i DLC do Lords of the Fallen oficjalnie zapowiedziane!

Dzisiaj w Warszawie miała miejsce konferencja CI Games. Po krótkim wprowadzeniu, w czasie którego prezes CI Games – Marek Tymiński – zachwalał ich największą produkcję Lords of the Fallen, usłyszeliśmy kilka ciekawych informacji. Pierwszym dużym ogłoszeniem, jakie miało miejsce w czasie jego wystąpienia, była wieść, że już w styczniu otrzymamy pierwsze duże DLC do tego tytułu – Ancient Labirynth.

ci games

Kolejną dużą wiadomością było ogłoszenie, że studio od 8 miesięcy pracuje nad kontynuacją ich znanej serii. W roku 2016 (możliwe, że w I kwartale) dostaniemy Sniper Ghost Warrior 3. Zostaliśmy zapewnieni, że studio postara się o nową jakość artystyczną podnoszącą standard serii, która z różnych względów nie dosięgała wcześniej do ligi tytułów AAA. W najnowszej części Sniper dostaniemy większą swobodę działań i to od nas będzie zależeć, czy przyjmiemy taktykę eliminowania wrogów po cichu, czy zastosujemy podejście bardziej agresywne. Gra będzie wykorzystywać silnik CryEngine.

Ostatnią istotną informacją, jaką usłyszeliśmy dzisiejszego poranka, była zapowiedź produkcji gry Lords of the Fallen na iOS i Android. Na razie nie uzyskaliśmy więcej informacji, niż tylko to, że taki tytuł jest w fazie produkcji i ukaże się w 2015 roku.