Sony w przeszłości zdarzyło się stworzyć naprawdę ładne konstrukcje smartfonów. Firma ta pracuje nad nowym telefonem, który ma podtrzymać wrócić do tych czasów.

Xperia XZ1 nie została nawet zapowiedziana, jednakże informacje, które od pewnego czasu krążą w sieci wskazują, że smartfon jest już w drodze i w ciągu najbliższych tygodni powinien on zostać oficjalnie zapowiedziany. Dzięki portalowi OnLeaks możemy także zobaczyć pierwsze rendery urządzenia. Portal jest dosyć wiarygodny a jego doniesienie sprawdzały się w przeszłości. XZ1 ma mieć jednolity wygląd i połyskujące wykończenie. Wygląda też na to, że smartfon będzie wodoodporny.

Zgodnie z doniesieniami, XZ1 na zostać wyposażony w procesor Snapdragon 835 i ma posiadać 5,2 calowy ekran. Kamera ma pracować z rozdzielczością 19 Mpx. Natomiast koło kamery znajduje się czarny pasek. Nie jest jeszcze jasne, jakie jest jego zadanie. Możliwe, że Sony w tej kwestii zaskoczy. Możliwe też jest, że smartfon zostanie ujawniony podczas targów IFA odbywających się w Berlinie na początku września.

Źródło: https://www.neowin.net

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!