WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Teraz macie pretekst na spędzenie weekendu w domu

Trudno będzie oprzeć się pokusie spędzenia całego weekendu w domu po nadchodzącej akcji na Steamie. To właśnie na tej platformie będziemy mogli skorzystać z darmowego weekendu czterech ciekawych gier. Mowa o Skyrimie w Edycji Specjalnej, Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, Ballistic Overkill i Distrust.

Ogółem mówiąc – każdy znajdzie coś dla siebie. Spragnieni magii i historii gracze będą mogli udać się w podróż po terenach Skyrim w HD, dzięki Specjalnej Edycji. Fani nieco nowocześniejszych i nieco bardziej realistycznych klimatów powinni rzucić okiem na Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands. To właśnie tam walka z kartelem narkotykowym ciągnie się po ogromnym otwartym świecie, do którego możemy zaprosić do trzech znajomych.

Miłośnicy e-sportowej rywalizacji również znajdą coś dla siebie. Mowa o Ballistic Overkill, czyli strzelance skupionej na PvP z 7 klasami cechującymi się odmiennymi broniami oraz umiejętnościami. Wielu recenzentów porównało ją do klasycznego Quake bez żadnych elementów pay-to-win. Z kolei Distrustem powinni zainteresować się gracze brylujący w grach przygodowych. Ci znajdą w niej izometryczną kamerę i historie opartą o horror ”Coś” autorstwa Johna Carpentera.

Wszystkie powyższe gry są już dostępne za darmo i pozostaną takie do niedzieli do 21:00. W czasie darmowego weekendu będziecie mogli nabyć każdą z nich w promocyjnej cenie.