WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Spider-Man: Far From Home bije rekordy

Jeszcze nie było premiery, a już Spider-Man: Far From Home bije rekordy dla studia Sony. W ciągu 24 godzin zwiastun tego filmu zdobył najwięcej wyświetleń w historii produkcji ze studia.

Pierwszy zwiastun Far From Home był wyczekiwany bardzo długo. Odbiło się to na jego popularności, gdy już pojawił się w sieci. W ciągu 24 godzin zdobył 130 milionów wyświetleń pobijając tym samym poprzedniego Spider-Mana, który miał 116 milionów w tym samym czasie.

Zwiastun nowego Spider-Mana był goraco wyczekiwany z kilku powodów. Po pierwsze ma być to film rozpoczynający czwartą fazę MCU i pomoże określić kierunek franczyzy. Po drugie, akcja Far From Home ma podobno dziać się już po wydarzeniach z Endgame. A co za tym idzie widzowie liczyli na jakieś wskazówki podpowiadające fabułę Avengers 4. Dodatkowo do rekordowej oglądalności zwiastuna Spider-Man: Far From Home mógł przyczynić się komercyjny sukces animacji Spider-Man: Uniwersum. Pierwszy zwiastun Avengers: Endgame zdobył 289 milionów wyświetleń w ciągu jednego dnia, zaś Venom – 77,7 miliona wyświetleń.

Spider-Man: Far From Home bije rekordy

Przypomnijmy, że w Petera Parkera ponownie wcieli się Tom Holland, a w filmie zobaczymy też Nicka Fury’ego. Obie postacie zginęły pod koniec Infinity War za sprawą Thanosa. Zwiastun pozwolił fanom spojrzeć na Jake’a Gyllenhaala w roli Mysterio. Jednak pamiętając relację Parkera z Tonym Starkiem dziwne, że nie zobaczyliśmy go w trailerze. Sprawia to, że fani zaczynają niepokoić się o losy Iron Mana w Endgame.

Spider-Man: Far From Home wejdzie na ekrany kin 5 lipca.

Czytaj też: Jedna ze zmarłych postaci pojawi się w Endgame

Źródło: cbr.com