Spider-Man od Insomniac Games zapowiada się na kawał dobrego tytułu ekskluzywnego na PlayStation 4, który zadebiutuje już za 9 dni. Jednak po 7 września twórcy szykują kolejną dawkę zawartości w postaci paczki DLC The City That Never Sleeps.

Będzie to nieodzownym elementem plany, aby gra nie utraciła zainteresowania graczy po kilku tygodniach. W ramach The City That Never Sleeps przewidziano „trzy DLC”, które będą pojawiać się zupełnie jak epizody. Pierwszym z nich będzie The Heist, który będzie dostępny już 23 października, drugim Turf Wars, a trzecim Silver Lining – oba z premierą w grudniu. O ile przy dwóch ostatnich nie mamy wiele do powiedzenia, to ten z najbliższym debiutem będzie oferował wątek fabularny z Black Cat, nowych przeciwników oraz wyposażenie.

Osobna cena każdego epizodu będzie wynosić 10$, jednak za paczkę przyjdzie nam zapłacić 25$. Wszyscy ci, którzy zdecydowali się na zakup edycji deluxe, otrzymają pełną zawartość DLC The City That Never Sleeps. Zakup wydaje się opłacalny, ale nie wiemy jeszcze, ile zawartości w ich ramach przewidzieli dla nas twórcy. Na ten moment poznaliśmy jedynie czas potrzebny do ukończenia podstawki, który ma wynosić ponad 20 godzin.

Wrażenia z prezentacji Marvel’s Spider-Man

Źródło: BlogPS, kitguru
Zdjęcia: Sony

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej