WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Splinter Cell w Assassin’s Creed Odyssey

Splinter Cell w Assassin’s Creed Odyssey! Okazuje się, że w najnowszej odsłonie assassyńskiego cyklu odnajdziemy nawiązanie do lekko zakurzonej serii.

W Assassin’s Creed Odyssey czeka na nas nawiązanie do serii Splinter Cell. Bohaterka gry, Layla Hassan odkrywa na pewnym etapie noktowizor charakterystyczny dla dawnej serii Ubisoftu. Takie puszczenie oka do fanów, rozpaliło wyobraźnie wszystkich, którzy są spragnieni kontynuacji szpiegowskiego cyklu. Jakiś czas temu w grze Ghost Recon: Wildlands pojawiła się cała misja, która umożliwiła nam współpracę z Samem Fisherem. Czy oznacza to, że Ubi pracuje nad nową częścią gry?

Ciężko jest aktualnie powiedzieć. Jakiś czas temu pojawiły się informacje, z których wynika, że aktualnie francuski deweloper pracuje nad tym, aby zdobyć zasoby umożliwiające rozpoczęcia prac na markami Splinter Cell oraz Prince of Persia. Szanse na szybką premierę nowej gry są zatem dość małe. Easter Egg w nowym Assassin’s Creed może być zatem zwykłym nawiązaniem, nieinformującym o jakichkolwiek pracach. Dodając do tego to, że wszystkie gry Ubisoftu zawierają takie ciekawostki – możemy zapomnieć o rychłej zapowiedzi nowej gry.

Ubisoft planuje odświeżenie serii The Settlers i zapowiedź kolejnej odsłony

Źródło: gamewatcher.com, Grafika: wallpaper.eu