WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Społeczność Soulcalibur VI stworzyła swoją postać

Nie raz i nie dwa społeczność zgromadzona przy jakiejś grze pokazywała, że to czynnik ludzki może zapewnić każdej produkcji sukces. Co byśmy bowiem poczęli bez modów do Skyrima, aktywnych graczach w tytułach MMO i licznych memach z serii Fallout, czy Wiedźmin. Najlepsze sytuacje to jednak te, w które angażują się twórcy. Tak też było z Bandai Namco…

To studio zorganizowało głosowanie, w którym gracze z całego świata mogli zdecydować o wyglądzie unikalnej postaci. Tak też, społeczność Soulcalibur VI stworzyła swoją postać na podstawie setek głosów dotyczących kilkunastu elementów. Owoc? Smokopodobny twór „Wizard Lizard” ze skórzaną przepaską i sztucznymi uszami kota. Szczerze mówiąc, liczyłem na coś bardziej niekonwencjonalnego, bo taka postać w sumie nie byłaby czymś dziwnym w najnowszym Soulcaliburze.

Niestety wygląda na to, że Bandai Namco nie planuje wrzucić postaci Wizard Lizard do pełnej wersji gry. Warto jednak docenić trud, jaki twórcy zadali sobie w małej zabawie z fanami, którzy wspólnymi siłami stworzyli godną finalnej gry postać. Gdyby tylko studio nagradzało najbardziej uzdolnionych graczy możliwością stworzenia swojej własnej postaci i udostępnienia jej innym! To dopiero byłoby coś… coś, co z pewnością zatrzymałoby graczy przy Soulcalibur VI na dłużej. Kto bowiem nie chciałby dorzucić swoją cegiełkę do takiej bijatyki? Tą odwiedził nawet Geralt!

Geralt zwany Białym Wilkiem oficjalnie w Soulcalibur VI

Źródło: PCGamer
Zdjęcia: PCGamer