WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Za sprawą Netflix, David Letterman wróci na ekran

Legendarny gospodarz talk show David Letterman wkrótce powróci na mały ekran za sprawą sześcioodcinkowego serialu dla serwisu Netflix.

Według The Hollywood Reporter, nowe dzieło Davida Lettermana będzie składało się z sześciu godzinnych odcinków, które światło dzienne ujrzą w roku 2018. Może być to dosyć zaskakującą wiadomością, biorąc pod uwagę, że gospodarz talk show z trzydziestoletnim doświadczeniem zapowiedział emeryturę dwa lata temu, przekazując pałeczkę w ręce Stephena Colberta.

Mimo to, nowy serial zostanie wyprodukowany we współpracy firmy Lettermana Worldwide Pants oraz RadicalMedia, które ma na koncie wysoko oceniane produkcje wykonane na zlecenie Netflixa, takie jak „What Happened, Miss Simone?”, „Oh Hello on Broadway” czy „Abstract: The Art of Design”. Sam David Letterman wydaje się w stu procentach gotowy do pracy, przekonując, że czuje się on „podekscytowany i szczęśliwy, że może pracować nad tym projektem dla Netflixa”.

Jeśli chodzi o temat samego widowiska, będzie ono polegało na serii godzinnych wywiadów pomiędzy hostem a gościem w studio oraz na eksploracji zainteresowań samego Lettermana, która będzie się odbywać „w świecie zewnętrznym”. Póki co nie wiemy, kto zjawi się w konfesjonale u Davida Lettermana, ale biorąc pod uwagę jego reputację, nie odmówi mu prawdopodobnie żadna wielka gwiazda.

źródło: digitaltrends.com | zdjęcie: nbcnews.com