Pierwsze smartfony od TP-LINK – linia Neffos – zostały pozytywnie przyjęte na rynku. Są solidnie zbudowane, działają płynnie i stabilnie. Na wielu polach deklasują konkurencję będąc mocną propozycją w tej klasie urządzeń. Teraz pojawia się kolejny argument za wyborem Neffosa: jeszcze niższa cena!

Najwyższy model Neffos C5 Max dotychczas można było kupić za 799 zł. Za tę kwotę otrzymywaliśmy ekran Full HD o przekątnej 5,5”, ośmiordzeniowy procesor taktowany zegarem 1,3 GHz, 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy o kolejne 32 GB, aparat 13 MP i dual SIM. Od 8 sierpnia 2016 roku smartfon będzie dostępny za 699 zł. Ta propozycja od TP-LINK może śmiało konkurować ze znacznie droższymi smartfonami.

Dla szukających mniejszego lub tańszego smartfona ciekawą propozycją jest Neffos C5, który teraz będzie można kupić za jedyne 499 zł a nie jak dotychczas za 549 zł. Neffos C5 został wyposażony w wyświetlacz HD o przekątnej 5”, czterordzeniowy procesor oraz 2 GB pamięci RAM. Na pokładzie znajdują się dwa sloty na karty SIM, aparat 8 MP oraz slot na kartę micro SD (do 32GB). Trudno o lepszy sprzęt w takiej cenie.

Telefony w niższych cenach są już dostępne w dobrych sklepach komputerowych: X-kom.pl, MediaExpert.pl, Komputronik.pl, NeoNet.pl, Allegro.pl, Nalepsze.pl oraz RTVeuroAGD.

Każdy smartfon Neffos objęty jest 24-miesięczną gwarancją door-to-door producenta.

 TP-Link Neffos

Neffos, marka stworzona przez TP-LINK, globalnego dostawcę produktów sieciowych, która zadebiutowała w 2015 roku. Filozofia „Smart & Simple”, którą kieruje się Neffos, obliguje do wykorzystywania najnowszych technologii i innowacyjnego wzornictwa przy jednoczesnej prostocie użytkowania. Neffos to marka, która jest w pełni zaangażowana w rozwój swoich produktów, usług, a także relacji z klientami.

TP-LINK to jeden z największych dostawców produktów sieciowych dla sektorów SOHO i SMB. W swojej ofercie ma routery bezprzewodowe, przełączniki, transmitery sieciowe, wzmacniacze sygnału, karty sieciowe, kamery cloud, biznesowe punkty dostępowe, bezprzewodowe urządzenia zewnętrzne, będące niezawodnymi rozwiązaniami dla inteligentnego domu.

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej