Pierwsze smartfony od TP-LINK – linia Neffos – zostały pozytywnie przyjęte na rynku. Są solidnie zbudowane, działają płynnie i stabilnie. Na wielu polach deklasują konkurencję będąc mocną propozycją w tej klasie urządzeń. Teraz pojawia się kolejny argument za wyborem Neffosa: jeszcze niższa cena!

Najwyższy model Neffos C5 Max dotychczas można było kupić za 799 zł. Za tę kwotę otrzymywaliśmy ekran Full HD o przekątnej 5,5”, ośmiordzeniowy procesor taktowany zegarem 1,3 GHz, 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy o kolejne 32 GB, aparat 13 MP i dual SIM. Od 8 sierpnia 2016 roku smartfon będzie dostępny za 699 zł. Ta propozycja od TP-LINK może śmiało konkurować ze znacznie droższymi smartfonami.

Dla szukających mniejszego lub tańszego smartfona ciekawą propozycją jest Neffos C5, który teraz będzie można kupić za jedyne 499 zł a nie jak dotychczas za 549 zł. Neffos C5 został wyposażony w wyświetlacz HD o przekątnej 5”, czterordzeniowy procesor oraz 2 GB pamięci RAM. Na pokładzie znajdują się dwa sloty na karty SIM, aparat 8 MP oraz slot na kartę micro SD (do 32GB). Trudno o lepszy sprzęt w takiej cenie.

Telefony w niższych cenach są już dostępne w dobrych sklepach komputerowych: X-kom.pl, MediaExpert.pl, Komputronik.pl, NeoNet.pl, Allegro.pl, Nalepsze.pl oraz RTVeuroAGD.

Każdy smartfon Neffos objęty jest 24-miesięczną gwarancją door-to-door producenta.

 TP-Link Neffos

Neffos, marka stworzona przez TP-LINK, globalnego dostawcę produktów sieciowych, która zadebiutowała w 2015 roku. Filozofia „Smart & Simple”, którą kieruje się Neffos, obliguje do wykorzystywania najnowszych technologii i innowacyjnego wzornictwa przy jednoczesnej prostocie użytkowania. Neffos to marka, która jest w pełni zaangażowana w rozwój swoich produktów, usług, a także relacji z klientami.

TP-LINK to jeden z największych dostawców produktów sieciowych dla sektorów SOHO i SMB. W swojej ofercie ma routery bezprzewodowe, przełączniki, transmitery sieciowe, wzmacniacze sygnału, karty sieciowe, kamery cloud, biznesowe punkty dostępowe, bezprzewodowe urządzenia zewnętrzne, będące niezawodnymi rozwiązaniami dla inteligentnego domu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!