WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Star Trek – nowe spojrzenie na postać Picarda

Praca nad nową serią Star Trek dla CBS nadal trwają. Fani wyczekują ją z niecierpliwością głównie ze względu na powrót Patricka Stewarta. Aktor ponownie ma wcielić się w słynna już postać kapitana Picarda.

Wśród scenarzystów serialu znalazł się Michael Chabon, wielokrotnie nagradzany pisarz. Ma on pomóc rzucić na serię nowe światło. Sam Chabon ujawnił ostatnio, że sam Stewart odgrywa bardzo ważną rolę w pisaniu scenariuszy do serii Star Trek. Aktor współpracuje nie tylko z Chabonem, ale również z innymi scenarzystami.

Przywieźliśmy samego sir Patricka, który jest mistrzem tej postaci. Bardzo nam pomógł zrozumieć bohatera, a także pchnął nas rzucając wyzwanie. Namawia nas do spróbowania czegoś nowego i innego z tą postacią. Dlatego właśnie chce ją znów zagrać, by móc pokazać coś co oddaje jej charakter.

Kapitan Picard ma być głównym bohaterem nadchodzącego serialu. Przypomnijmy, że Patrick Stewart wcielał się w tę postać przez niemal 15 lat. Począwszy od 1987 roku, kiedy zadebiutował serial Star Trek: Nowe Pokolenie. Jego ostatnim filmem był Star Trek: Nemezis. Fani są szczęśliwi z jego powrotu, w końcu jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci całego uniwersum. Czy jednak nowe spojrzenie na postać Picarda się sprawdzi? Musimy poczekać na premierę serialu, żeby się o tym przekonać.

Czytaj też: John Wick 3 – pogłoski o powrocie Cassiana

Źródło: www.cbr.com