WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Starter Pack do EVE Online za darmo na Steam

Czy znajdą się tutaj chętni na ułatwienie sobie zabawy w darmowym już EVE Online z pakietem Starter Pack? Jeśli tak, to nie zastanawiaj się długo i albo odwiedź stronę w sklepie, albo udaj się tutaj i przypisz go do swojego konta. Pamiętaj jednak – to DLC wymaga do działania podstawowej wersji gry.

I nie ma w tym nic złego, bo EVE Online jest dostępne za darmo od kilku ładnych miesięcy. Wygląda jednak na to, że twórcom nie jest łatwo zachęcić nowych graczy do rozpoczęcia przygody w tym cholernie trudnym pożeraczu czasu, który może nawet zafundować Wam chwilowy zawał serca, kiedy w kosmicznej otchłani zacznie atakować Was jakiś kosmiczny pirat.

Jednak z pakietem startowym każda porażka będzie nieco osłodzona, bo za darmo zgarniecie tydzień subskrypcji premium (dostęp do wszystkich statków, bonusy do rozwoju), 250000 punktów umiejętności, booster Cerebral Accelerator, zestaw skórek do startowych statków i jedną specjalną – Blood Raider. Nie wiemy, jak długo potrwa promocja, więc śpieszcie się i może postarajcie się zbudować szwadron oddanych pilotów wśród swoich znajomych?

Czytaj też: Akwarium EVE Online przedstawia kosmiczną batalię

Źródło: Steam