WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Startują zapisy do E-Biznes Cup by MSI

E-Biznes Cup by MSI to pierwsza w Polsce, dedykowana dla biznesu, esportowa liga, która organizowana jest przy współpracy z morele.net. Mają wziąć w niej udział 64 drużyny a pula nagród ma wynosić 25 tysięcy złotych.

Drużyny będą rywalizowały ze sobą w grze Counter Strike: Global Offensive w systemie rozgrywek online i w trybie stacjonarnym. Pierwsze mecze będą odbywały się w formule drabinki turniejowej. Kolejne będą w dedykowanych strefach gamingowych MSI w Netpunktach (w Warszawie i Krakowie). Całości będzie towarzyszyć ogromna oprawa medialna. Jakub Rak, Project Manager w morele.net, mówi:

Organizując turniej E-Biznes Cup by MSI zapraszamy firmy do rywalizacji w dyscyplinie esportu. Derby firm z jednego miasta czy branży, mecze organizacji kooperujących ze sobą, konkurencji czy nieznanych sobie biznesowych graczy – to spotkania, na które czekamy! Wszystko w atmosferze rywalizacji fair play i z oprawą godną profesjonalnych rozgrywekChcemy żeby wydarzenie było cykliczną imprezą, w której firmy będą regularnie walczyć o laur najlepszej esportowej drużyny firmowej w Polsce.

Dodaje do tego Michał Gałwa z MSI:

Obok popularyzacji esportu w świecie biznesu, której celem jest pokazanie niecodziennej formy integracji dla pracowników. To również doskonała okazja na wprowadzenie biznesowego networkingu na nowy poziom. Uczestnicy turnieju będą mieli możliwość przetestować również najnowsze komputery, akcesoria, monitory oraz otrzymania unikalnych gadżetów MSI.

Informacje o zapisach wraz z harmonogramem dostępne są pod tym linkiem.

Źródło: Materiały prasowe