WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Steam: start wyprzedaży pełnej międzygalaktycznych klimatów

The Intergalactic Steam Summer Sale, czyli letnia wyprzedaż Steama pod znakiem międzygalaktycznych przygód już wystartowała. Oczywiście zgodnie z wcześniejszymi przeciekami. Na co możemy liczyć podczas tej edycji?

Oczywiście na kuszące obniżkami ceny setki tytułów, które tak bardzo chcielibyśmy ograć, ale ostatecznie i tak wylądują w odmętach wirtualnej biblioteki. Tym samym wydaje mi się, że najlepszą promocją zostały objęte sprzęty Valve. Za niecałe 150 złotych możemy bowiem kupić Steam Controllera oraz Steam Linka. Ten fizyczny jest znacznie bardziej użyteczny, niż ten na smartfony. Swoją drogą mamy już wersję na iOS! Nie zapominajcie jednak, że przesyłka na teren naszego kraju będzie Was kosztować kolejne 50 złotych. Możecie dorzucić do tego jeszcze jedną kopię gry dołączonej w specjalnych zestawach.

międzygalaktycznych

Podaruje sobie jednak wypisywanie gier na przecenie, bo te możecie znaleźć sami. Chcę Was jednak zainteresować okazjonalną grą, która pojawiła się wraz ze startem tej międzygalaktycznej letniej wyprzedaży. Mowa o minigierce Saliens, w której to walczymy z Duldrumzasmi! Jej zasady są proste – bronimy bazy przed falami wrogów, aby z końcem walki o planety spróbować swoich sił w losowaniu, które może zapewnić nam zupełnie darmową grę, o którą stawaliśmy w szranki z wrogami. Ich wybór jest dokonywany z uwzględnieniem Waszego wkładu w zabawę. Po więcej informacji i szczegółów na jej temat odsyłam Was tutaj.

Źródło: Steam