WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

SteelSeries prezentuje skierowane do esportowców mysze Sensei i Rival

Według Newzoo, przychody z esportu mają wzrosnąć o 41% do wartości 696 milionów dolarów. Nic więc dziwnego, że SteelSeries nie przerywa swojej ofensywy sprzętowej, zapowiadając premierę mysz Rival 310 oraz Sensei 310.

Obydwa urządzenia będą pierwszymi, na pokładzie których znajdzie się nowy sensor TrueMove3, a ich cena będzie wynosić 60 dolarów. Ich premierą bardzo podekscytowany jest CEO SteelSeries, Ehtisham Rabbani, który skomentował to wydarzenie następującymi słowami:

Wypuszczamy pierwszy prawdziwy sensor esportowy. Nasza marka była budowana przez więcej niż piętnaście lat, a naszym celem było pomóc esportowcom wygrać najważniejsze zawody. Jesteśmy dumni z tego, że nasz sprzęt zagarnął więcej pieniędzy z nagród niż ten produkowany przez jakąkolwiek inną firmę. Osiągnęliśmy to poprzez ignorowanie konwencjonalnych wzorców, skupiając się na stwierdzeniu, co poprawia wydajność profesjonalnych graczy. Z tego nastawienia efektem jest nowy sensor TrueMove.

TrueMove3 wyciąga 12 000 CPI i 350 IPS, a nad jego produkcją SteelSeries przysiadło przy jednym stole ze specjalistami od sensorów, PixArtem. Efektem tego jest czujnik, który może się pochwalić niskim opóźnieniem, dokładnym śledzeniem ruchu, co przekłada się na naturalny i wiarygodny ruch kursora. TrueMove3 wykorzystuje przy tym nową technologię do redukcji jittera, która gwarantuje naturalny ruch myszki bez spowolnienia czasu odpowiedzi. Autorski system TrueMove3 SROM znacząco redukuje czas odpowiedzi oraz w bardzo dużym stopniu podnosi dokładność.