WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Steve Trevor powróci w Wonder Woman 1984

Pojawiło się kilka ciekawych informacji na temat wątków fabularnych z Wonder Woman 1984. Dowiadujemy się o czasie akcji, a przede wszystkim o tym, że Steve Trevor powróci pomimo swojej bohaterskiej wersji w poprzednim filmie.

W najnowszym wywiadzie dla Buzzfeed, reżyser filmu Patty Jenkins, wypowiedziała się na temat decyzji o powrocie Trevora. Przekonywała, wynikało to z historii, a nie z silnej współpracy między nią a aktorem.

Miałam plany co do kontynuacji już podczas kręcenia pierwszej części. Nie było to więc na zasadzie: „Och, to się udało, więc spróbujmy cię tam wepchnąć”. To wszystko jest niezwykle ważne dla historii i ma sens, tyle mogę powiedzieć.

Kolejną ujawnioną przez Jenkins informacją była decyzja o osadzeniu filmu w latach 80. Wonder Woman 1984 ma w dużej mierze bazować na jej własnych wspomnieniach z tej epoki bez popadania w żarty i sztuczki właściwe dla tych czasów.

Czułam się tak, jak w latach 80., kiedy ludzkość była najlepsza. Wtedy mogliśmy zrobić wszystko, co tylko chcieliśmy, bo nie mieliśmy pojęcia o cenie. Podczas pracy mocno się w tę epokę zaangażowaliśmy.  To nie jest żart. Jest to najbardziej pożądana i elegancka wersja lat 80.

Wonder Woman 1984 zadebiutuje w kinach 5 czerwca 2020 roku.

Czytaj też: Nowy film Ghostbusters, nie każdy jest nim zachwycony

Źródło: cbr.com