Gameplay z Cyberpunk 2077 nie tylko został przyjęty ciepło przez graczy, ale również zapewnił CD Projekt SA rekordowy wynik na giełdzie. Teraz okazało się, że stream pobił nawet rekord!

Wspomniany stream ujawniający pierwszy gameplay z gry Cyberpunk 2077 rozpoczął się w ubiegły poniedziałek o godzinie 19:00. Według statystyk w jednym momencie oglądało go 288 tysięcy widzów, co przewyższyło jakikolwiek „regularny” stream z Fortnite. Jednak nie jest to do końca prawdą. Wszystko przez ludzi „restreamujących” transmisje, którzy zebrali wokół siebie 171 tysięcy graczy. Wychodzi na to, że sumie Cyberpunka 2077 oglądało 459 tysięcy osób, co okazało się rekordem oglądalności, jaką mogły poszczycić się premierowe i zapowiedziane gry.

Cyberpunk 2077 wesprze Nvidia RTX oraz HairWorks

Z kolei to samo nagranie na oficjalnym kanale zbliża się do 4,9 milionów wyświetleń. Jest to niestety ponownie zaniżone z powodu innych kanałów, na których nagranie również się znajduje. Korzystając z okazji przypomnę, że to, co wiedzieliśmy na gameplayu może ulec drastycznym zmianom. Cyberpunk 2077 nadal jest bowiem w fazie wczesnego rozwoju, w którym wiele elementów może być zmodyfikowana w dniu premiery. Pewny co do następnej informacji nie jestem, ale niektóre spekulacje mówią o czymś wielkim podczas konferencji Microsoftu na targach E3. A tak w ogóle – widzieliście ukrytą wiadomość?

Gameplay z Cyberpunk 2077 ukrywał wiadomość dotyczącą opóźnienia publikacji dema

Źródło: VG247
Zdjęcia: CD Projekt Red

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej