WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Streszczenie fabuły Bad Boys For Life

Długo wyczekiwana kontynuacja serii Bad Boys z Willem Smithem i Martinem Lawrencem jest w fazie produkcji. W sieci pojawiło się streszczenie fabuły Bad Boys For Life, które daje wskazówki na temat tego, czego możemy spodziewać się w filmie.

Streszczenie fabuły Bad Boys For Life pochodzi z Produkction Weekly i przedstawia starych, a także nowych bohaterów filmu. Mike Lowrey (Will Smith) i Marcus Burnett (Matrin Lawrence)  stawią czoła szefowi kartelu narkotykowego w Maiami – Armando Armasowi (Jacob Scipio). Za głowę Mike’a wyznaczono nagrodę i prawdopodobnie pościg za nim będzie główną osią filmu. W streszczeniu występuje także postać Rite (Paola Nuñez), która  jest jedną z byłych Mike’a.

Kontynuacja skupi się na oddziale policji w Miami i elitarnym zespole AMMO utworzonym wewnątrz niego. Ich celem jest zlikwidowanie Armando Armasa (Jacob Scipio), szefa kartelu narkotykowego. Armando jest zimnokrwistym zabójcą o złośliwej, porywającej naturze, który jest bardzo zaangażowany w działanie kartelu. Jego matka nakazuje mu zabicie Mike’a (Will Smith). Paola Nuñez wcieli się w Rite, nową szefową AMMO, twardą psycholog kryminalną i byłą dziewczynę Mike’a.  

Streszczenie fabuły Bad Boys For Life

Premierę Bad Boys For Life zaplanowano na 17 stycznia 2020 roku.

Czytaj też: Henry Cavill gratuluje sukcesu Aquamana

Źródło: cbr.com