WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Superfan wydał 50 tys. dolarów na umeblowanie piwnicy w stylu Elder Scrolls

Tyler Kirkham jest rysownikiem pracującym dla DC Comics. Poza komiksami jego wielką pasją są gry z serii Elder Scrolls. Jest do tego stopnia maniakiem, że postanowił urządzić swoją piwnicę tak aby wyglądała jak żywcem wyjęta ze świata Tamriel.

Tylerfe4b2d20-d922-4523-aee3-40c6d4960078

To niesamowite miejsce zawiera w sobie mnóstwo detali, dobrze znanych miłośnikom gry. Mamy na przykład biblioteczkę z sekretnym przejściem (aby je otworzyć, trzeba pociągnąć za jedną z ksiąg), stół alchemiczny z kilkoma gotowymi już eliksirami, manekiny z założonymi na nie wycyzelowanymi elementami magicznych zbroi a także łazienkę z prysznicem w kształcie wodospadu. Na półkach rozłożone są różne, żywcem wyjęte z fantasy przedmioty, na stole leży średniowieczna kusza, o ścianę zaś oparte są miecze i topory. Jedną z nielicznych rzeczy jakie tu trochę nie pasują jest system kina domowego z podpiętą konsolą. Chyba łatwo się domyślić jaka gra jest najczęściej odpalana…

Tyler8cce6c89-bca4-40b7-94da-15ac5464d72a

Podobno każdy gość, który po raz pierwszy widzi tak przerobione pomieszczenie, traci głos z podziwu – i to obojętnie czy zna świat Elder Scrolls, czy nie. Tyler jednakże nie powiedział jeszcze ostatniego słowa – planuje już poszerzenie lokacji o piwniczkę na wino i przestrzeń do zabawy dla swojego dziecka.

Tyler4b1e21c6-dda8-4850-89ef-f04b8bc17da5Gdyby mógł wybrać dla siebie w realnym świecie profesję ze świata gry, Tyler twierdzi, że chciałby zostać magiem.

[źródło: polygon.com, zdjęcia: barcroft.tv]