WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Ta superkarta płatnicza zastąpi wszystkie jakie dotychczas posiadasz

Mnóstwo kart w portfelu w dzisiejszych czasach jest już normą. Nie wiadomo która ile na jakiej mamy funduszy itp. A co gdyby je wszystkie zastąpić tą jedną właściwą? Zakupy zdecydowanie stałyby się prostsze.

Plastc jest właśnie sposobem na takie problemy, to całkiem ciekawe podejście do superkart. Nie działa on niestety samodzielnie, a wykorzystuje Bluetooth do łączenia się z aplikacją na naszym smartfonie, gdzie wybierzemy jedną z maksymalnie 20 kart, którą będziemy chcieli zapłacić. Oprócz tego zaoferuje również NFC, RFID, e-atramentowy ekran dotykowy oraz działającą 30 dni baterię, jaką naładujemy bezprzewodowo. Co do kwestii bezpieczeństwa, to Plastc zaoferuje PIN zabezpieczający wszystkie karty, powiadomienia na telefon, gdy gdzieś ją zostawimy, a kiedy już zgubimy ją na dobre, to będzie można zdalnie wyczyścić ją ze wszystkich danych.

Wszystko na papierze wygląda bardzo dobrze i wydaje się to być idealna oferta dla osób, które narzekają na zbyt duży plik kart w portfelu. W dodatku jest to bardzo bezpieczna opcja, ale czy warto zapłacić za to ponad 470zł w pre-orderze? To już kwestia gustu.

[źrodło i zdjęcia: gizmodo.com]