WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Surowe kary za oszukiwanie w Black Ops 4

Oszukiwanie w Black Ops 4 nie popłaca. Twórcy gry zapowiadają walkę z graczami korzystającymi z cheatów.

Gracze coraz częściej oszukują w sieciowych trybach Call of Duty Black Ops 4. Doszło już nawet to sytuacji, w której niedozwolone narzędzia pozwalają na posiadanie dwóch perków jednocześnie. Treyarch nie zamierza jednak patrzeć, jak ich gra upada przez nieuczciwych graczy. W związku z tym najnowsza aktualizacja wprowadzi surowe kary za oszukiwanie w grze. Oto co może stać się z kontem gracza po najnowszej łatce:

  • Pierwsze przewinienie – gracz otrzyma tymczasowe zawieszenie w rozgrywce online. Niemożliwe stanie się uruchamianie potyczek sieciowych. Treayarch wykasuje statystyki takiego gracza. To samo dotyczy stworzonych i zdobytych przez niego emblematów i graffiti. Rozgrywka na podzielonym ekranie zostanie zablokowana.
  • Poważne lub powtórce przewinienie – permanentny zakaz rozgrywki sieciowej. Wykasowanie wszystkich osiągnięć i statystyk gracza.

Biorąc pod uwagę to, że Black Ops 4 nie ma kampanii fabularnej – używanie cheatów spowoduje, że pieniądze wydane na grę będą po prostu zmarnowane. Treyarch zamierza grać ostro, aby nie mieć w przyszłości takich problemów, jak PUBG.

Czytaj też: 2B z Nier: Automata w Soul Calibur 6

Źródło: digitaltrends.com