WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Świat kwantowy odegra ważną rolę w MCU

Po pierwszym Ant-Manie fani snuli teorie, że wspomniany tam świat kwantowy odegra ważną rolę w MCU. Po wydarzeniach z drugiej części przygód Scotta Langa byli już tego pewni. Teraz sam Kevin Feige to potwierdził.

Z racji zbliżającej się premiery art booka Marvel Studios: The First Ten Years, Kevin Feige brał udział w Q&A dotyczącym Marvel Cinematic Universe. Pytania dotyczyły głównie przyszłości uniwersum i serii. Jedno pytanie dotyczyło właśnie świata kwantowego po raz pierwszy wprowadzonego w filmie Ant-Man.

Feige  powiedział, ze świat kwantowy jest większy niż ktokolwiek może to sobie wyobrazić. Pozwala to na rozwinięcie nowych wątków, a bohaterom na przeżycie tam zupełnie nowego rodzaju przygód. Niewykluczone, że w którymś filmie będą to badać.

Doniesienia o tym, że świat kwantowy pojawi się jako istotna część filmu Avengers 4 pojawiły się już dawno. Jak wiemy Marvel w swoich filmach nie wprowadza tak istotnych rzeczy bez powodu. A zważywszy, że wydarzenia z drugiej części Ant-Mana dzieją się częściowo podczas najazdu Thanosa, możemy być wręcz pewni, że miało to jakiś cel. Być może to właśnie świat kwantowy będzie istotny w planie pokonania Szalonego Tytana.

Premiera Avengers 4 zaplanowana została na 3 maja 2019 roku.

Czytaj też: Avengers: Infinity War – o co ma żal Benedict Cumberbatch?

Źródło: https://www.cbr.com/