WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Świąteczna aktualizacja już w Gwincie

Rodzime studio CD Projekt RED na bieżąco rozwija i ulepsza swoją pierwszą grę multiplayer. Kolejnym przykładem uwagi, jaką poświęcają Gwintowi, jest ogromna świąteczna aktualizacja, która w ogromnym stopniu odmieniła rozgrywkę.

Najważniejszą nowością jest z pewnością setka nowych kart, która zasiliła wszystkie obecne w Gwincie frakcje. Najciekawszymi są oczywiście karty liderów, ale pozostałe złote, srebrne i brązowe kartoniki również prezentują sobą wysoki poziom. Wraz z nimi do gry zawitały całkowicie odmienne archetypy talii. Wśród nich znajdziemy np. przeklętych, których spotkaliśmy w Wiedźminie 2 podczas przemierzania pola bitwy otoczonego klątwą krwi Sabriny Glevissig.

Zmiany doczekał się również interfejs. Poprawiono m.in. wygląd cmentarza, zakładki budowania talii i masy szczegółów w postaci opisów kart, czy słów kluczowych. Ponadto przez następne trzy dni zniszczenie pewnych kart zagwarantuje Wam stuprocentowy zwrot zasobów.

Uaktywniono również nowe wydarzenie pod nazwą ”Nocy zimowego przesilenia”. Jest to czas, w którym ”[…] zacierają się granice między światami a powietrze aż trzeszczy od dzikiej magii.” Tryb oferuje przygodę dla jednego gracza w postaci trzech misji o dwóch poziomach trudności. Za ich wykonanie zgarniemy nie tylko walutę obecną w Gwincie, ale również specjalny awatar, ramkę i tytuł. O zasób złota i meteorytowego pyłu zadbają również nowe codzienne misje.

Pełną listę zmian znajdziecie TUTAJ, ale uprzedzam, że czeka Was całkiem długa lektura.