WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Szalony i nieprawdopodobny zwiastun filmu The Robot 2.0

Nie ulega wątpliwości, że to Marvel wiedzie prym jeśli chodzi o filmy superbohaterskie. To nie znaczy jednak, że inni ich nie robią. Robią i to jeszcze jak. Zobaczcie zwiastun filmu The Robot 2.0 prosto z Bollywood! To będzie najbardziej zwariowany film tego roku.

Według Shankara Shanmugama ma być to mieszanka Pacific Rim, Transformers, Godzilli i Matrixa, zapewne z elementami znanymi z MCU. Podobnie jak w pierwszej części z 2010 roku,  fabuła ponownie skupia się na super robocie Chitti. Musi on zostać ponownie uruchomiony by zmierzyć się z tajemniczym złoczyńcą mogącym przybrać dowolną technologiczną formę. W zwiastunie The Robot 2.0 pojawia się też ogromny orzeł przypominający feniksa stworzonego przez Jean Gray w X-Menach.

W charakterystycznym bollywodzkim stylu Chitti (taki dobry Ultron) wykorzystuje technologię i maszyny do unicestwienia wroga ratując tym samym Indie przed katastrofą. Zobaczymy tu wszechobecny chaos, walące się drapacze chmur i niszczone miasta.

Sam film prezentuje się ciekawie, zważywszy na to jakie produkcje zwykle powstają w Bollywood. Wydaje się, że całość będzie potraktowana z przymrużeniem oka i sporą dawką humoru. Mimo, że efekty nie będą oszałamiające to może nie będzie tak źle.

Wątpię, czy zobaczymy The Robot 2.0 w polskich kinach. Być może wyjdzie wersja na DVD. Premiera w Indiach już 29 listopada.

Czytaj też: Infinity War – Spider-Man w czarnym stroju

Źródło: https://www.cbr.com/